Najnowszej generacji źródła światła

OŚWIETLENIE DROGOWE

Zwiększone bezpieczeństwo na drodze dzięki wydajnemu i ekonomicznemu rozwiązaniu oświetlenia zewnętrznego. Stworzymy i dopasujemy je do Waszych potrzeb.

FAQ

Oświetlenie drogowe

Wiele badań wskazuje na to, że właściwe oświetlenie drogowe zmniejsza liczbę wypadków
w porze nocnej o 30 do 45 proc.

Nowoczesne oprawy w technologii LED

Technologia LED umożliwia realizację przełomowych projektów o niezwykłej czystości i wyjątkowym pięknie. Z naszymi partnerami technologicznymi oferujemy szeroki asortyment produktów LED. Technologia LED to także zdumiewająca oszczędność energii — a wszystko to bez rezygnowania z jakości światła, mocy czy możliwości wyboru.

Oświetlenie Drogowe

Nowoczesne oświetlenie drogowe zmienia dzienny i nocny wygląd naszych miast. Daje możliwość oddziaływania między miastem, ludźmi i światłem. Nasze prace wyróżniają projekty oświetlenia zewnętrznego, które wpływają na poprawę jakości życia mieszkańców miast.

Systemy sterowania oświetleniem

Sposobów na ograniczenie zużycia energii elektrycznej w przemyśle lub gminach jest zastosowanie inteligentnego systemu sterowania oświetleniem. Dzięki temu rozwiązaniu jesteśmy w stanie zmniejszyć koszty związane z energią elektryczną i poprawić komfort oraz bezpieczeństwo na drogach i w pracy.

Oświetlenie parkingów

Optymalny dobór nowoczesnych i trwałych opraw zapewni energooszczędne użytkowanie , oraz długi bezawaryjny czas pracy. Albo znajdziemy coś taniego.

Skontaktuj się z Nami

Potrzebujesz Eksperta?

contact us

Zbudujmy Razem

Wystartujmy razem do przetargu. Zbudujmy razem nową inwestycję. Wiesz o ciekawej budowie.

Zapraszamy do współpracy

Skontaktuj się z Nami​

Najważniejsza jest rozmowa, zadzwoń, napisz, skontaktuj się.