Doświadczenie ma znaczenie

Przedstawiamy Naszych Partnerów

Udaje się, to wszystko udaje się dzięki naszej pasji, ciężkiej pracy i naszym nieocenionym klientom, dostawcom i partnerom biznesowym.

Przedstawiamy: Ericsson, NASK, Orange, Polkomtel, T-mobile,  Strabag, Intercor, Stecol, Budimex, Mirbud, Mota-Engil, Drogomex, Dragados, Polaqa, Budromost, Salini, Fabe, MSF, Polimex, Mosty Łódź, Astaldi, KPRD, Erbedim, Fart, Maxto, MAX BÖGL, HELI FACTOR, Trakt, Doprastav, Trax, Telway, APM, Heli Factor, Doraco, Inżynieria Rzeszów, GDDKiA, PGE, PSE, Tauron, Signify, Philips, Schreder, LUG, Rabbit, Telwolt, Primabud, Styrobud. Utrzymujemy również dobre relacje z wieloma lokalnymi władzami samorządowymi.

w Polsce

STRABAG

STRABAG jest częścią europejskiego koncernu budowlanego, lidera w zakresie wdrażania innowacyjnych technologii.

STRABAG jest obecny na polskim rynku budowlanym od ponad 30 lat i realizuje najbardziej prestiżowe i zaawansowane technologicznie  inwestycje w segmentach budownictwa ogólnego, infrastrukturalnego i inżynieryjnego. Jako generalny wykonawca oferuje swoje usługi w zakresie infrastruktury drogowej, kolejowej, lotniskowej, budownictwa kubaturowego, hydrotechnicznego, energetycznego, przemysłowego i ochrony środowiska. Laboratoria należące do koncernu czuwają nad utrzymaniem najwyższych standardów jakości, prowadząc prace badawcze i wdrażając innowacyjne technologie. STRABAG posiada rozwiniętą sieć wytwórni mieszanek asfaltowych, własne wytwórnie betonu oraz własne kopalnie kruszyw. Dysponuje wysoko wykwalifikowaną kadrą specjalistów i najnowszej generacji parkiem maszynowym. W Polsce STRABAG zatrudnia ponad 6,5 tys. osób.

w Polsce

MIRBUD

MIRBUD S.A. działa jako generalny wykonawca we wszystkich segmentach budownictwa. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 2008 r.

Wizytówką przedsiębiorstwa jest trzydziestoletnie doświadczenie oraz ponad 500 zakończonych projektów inwestycyjnych należących w zdecydowanej większości do prestiżowych kontraktów budowlanych w zakresie budownictwa: przemysłowego (budynki produkcyjne i magazynowe);
użyteczności publicznej (hale sportowe, stadiony, szpitale, urzędy administracji publicznej, galerie handlowe oraz obiekty biurowe i hotelowe);
inżynierii drogowej (autostrady, drogi krajowe, wojewódzkie, powiatowe, elementy miejskiej infrastruktury komunikacyjnej, mosty i bocznice kolejowe);
mieszkaniowego (budynki mieszkalne jednorodzinne, szeregowe oraz wielorodzinne).
Grupa Kapitałowa MIRBUD zatrudnia ponad 800 pracowników, wśród których znajduje się wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska o różnorodnych specjalizacjach w branży budowlanej. Atutem Spółki jest również rozwinięty park maszynowy zapewniający wykonywanie większości prac na bazie własnego zaplecza.

MIRBUD S.A. gwarantuje najwyższą jakość usług, sprawną organizację, szybkie tempo prac w oparciu o najwyższe standardy oraz profesjonalną kadrę techniczną.

w Polsce

MOTA-ENGIL
CENTRAL EUROPE

Jeden z największych generalnych wykonawców na polskim rynku,  specjalizujący się  w budownictwie drogowo-mostowym, kubaturowym, elektroenergetycznym oraz real estate. Firma ma w swoim dorobku ponad 400 km autostrad i dróg ekspresowych, liczne kompleksy mieszkaniowe, budynki użyteczności publicznej, stacje elektroenergetyczne oraz zrealizowany w formule PPP parking podziemny we Wrocławiu. Posiadamy własne zasoby produkcyjne, w tym 300 jednostek sprzętu ciężkiego i transportowego, 8 wytwórni mas bitumicznych, jak również własną kopalnię granitu w Górce Sobockiej, produkującą milion ton kruszywa rocznie.

MECE jest częścią Grupy Mota-Engil, jednej z największych europejskich grup budowlanych, obecnej na 3 kontynentach, w 23 krajach,  na 3 różnych obszarach geograficznych – w Europie, Afryce i Ameryce Łacińskiej. W Polsce Mota-Engil działa od 1997 roku, zatrudniając obecnie ponad 1200 pracowników.

w Polsce

KACZMAREK ELECTRIC

KACZMAREK ELECTRIC TO FIRMA RODZINNA, ZBUDOWANA OD PODSTAW PRZEZ URSZULĘ I CEZAREGO KACZMARKÓW. W 1997 ROKU URUCHOMILI ONI W KARGOWEJ SWÓJ PIERWSZY PUNKT SPRZEDAŻY WYROBÓW Z ZAKRESU AUTOMATYKI PRZEMYSŁOWEJ I ASORTYMENTU ELEKTRYCZNEGO.

 

Dzisiaj Kaczmarek Electric S.A. dysponuje rozbudowaną siecią hurtowni elektrotechnicznych i elektromarketów w całej Polsce. Jest najdynamiczniej rozwijającą się firmą w branży, która w ciągu 15 lat zanotowała 3300 % wzrostu.

w Polsce

T-Mobile

T-Mobile jest jedną z największych sieci komórkowych w Polsce świadczy pełen zakres usług telekomunikacyjnych dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Sieć T-Mobile oferuje usługi telefonii i internetu mobilnego oraz stacjonarnego w systemach abonamentowych, przedpłaconych i mix.

w Polsce

ZPUE

Od ponad trzydziestu lat tworzymy zaawansowane rozwiązania dla elektroenergetyki. Nasze urządzenia spotkacie w wielu miejscach w Polsce oraz Unii Europejskiej. Jesteśmy obecni także w wielu odległych zakątkach świata. Dbamy o bezpieczeństwo dostaw oraz odbiorców energii elektrycznej w surowym andyjskim klimacie Chile, na rajskich Karaibach, podrównikowej Afryce, w mroźnej Skandynawii, egzotycznych południowo-wschodnich krańcach Azji oraz w Australii. To jednak nie wszystko…

w Polsce

Eneria CAT

Eneria sp. z o.o.  powstała w odpowiedzi na rosnące wymagania sektora elektroenergetycznego w zakresie dostawy najwyższej jakości produktów i usług. Eneria to nie tylko mocna i stabilna polska firma, działająca od ponad 20 lat w ramach silnych, międzynarodowych struktur. Firma zapewnia kompleksowe rozwiązania techniczne i technologiczne w zakresie zapotrzebowania na energię. Specjalizuje się w projektowaniu, budowie, konserwacji oraz serwisie silników i agregatów. Prowadzi m.in. projekty dot. zasilania awaryjnego, kogeneracyjne, biogazowe, a także fotowoltaiczne. Wspierana przez prestiżową grupę Monnoyeur oraz dzięki szczególnemu partnerstwu z koncernem Caterpillar, Eneria stale rozwija i umacnia swoją pozycję, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Eneria CAT

w Polsce

HELI.FACTOR

Nasze działania koncentrujemy w sektorze infrastruktury lotniczej. Przedmiotem naszej działalności jest projektowanie, wdrażanie i obsługa serwisowa systemów nawigacyjnych (świetlnych oraz radiowych), systemów osłony meteo (stacje radarowe, AWOS, Ice-Alert), modernizacja i serwis systemów radiokomunikacji. Dedykowana oferta dla całodobowych lądowisk dla śmigłowców obejmuje: projektowanie, realizację, uruchomienie, rejestrację w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego oraz pomoc w uzyskaniu środków dofinansowania z EU. Oferujemy również kompleksową realizację systemów bagażowych BHS (Baggage Handling Systems) oraz systemów prześwietlarek do wykrywania materiałów niebezpiecznych EDS (Explosive Detection Systems). Projekty realizujemy zarówno na obiektach cywilnych jak i wojskowych.

w Polsce

Oferty-Biznesowe

Nasza praca polega na codziennym monitorowaniu stron internetowych urzędów, instytucji, szkół oraz firm prywatnych. Zamówienia publiczne oraz zamówienia niepubliczne umieszczane w naszym serwisie pochodzą z Biuletynu Zamówień Publicznych, TED Dziennika Unii Europejskiej, prasy regionalnej oraz ogólnopolskiej.
Codziennie dodajemy ponad 4000 ofert biznesowych z terenu całej Polski, aby obejrzeć szczegóły przetargów bądź zleceń lub innych zapytań, należy zarejestrować się w serwisie.

Materiały fotograficzne Wideo

Dronmex Kraków

Fotografia, filmowanie z drona. Hotele, pensjonaty, apartamenty, szacowanie szkód, dokumentacja budowy, filmy reklamowe z powietrza.

Materiały fotograficzne Wideo

Radomski Dron

Dzięki pasjonatom z Radomski Dron, możemy podziwiać Naszą pracę w takich PIęknych ujęciach.

IDEE i INNOWACJE

Niesporzyta Energia

Ładujemy się do działania od najlepszych