Budujemy I Projektujemy

TELEKOMUNIKACJA

Cywilizacja oparta na informacji, to My budujemy infrastrukturę dla nowoczesnego szybkiego internetu.

Światłowody

Telekomunikacja

Dyscypliną wiodącą przez wiele lat w naszej firmie było projektowanie i budowa sieci teletechnicznych. W zależności od wymogów i życzeń inwestora, proponowane przez nas usługi mogą być wykonane kompleksowo tzn. obejmują wykonanie założeń technicznych, projektu, robót z pełną dostawą materiałów i urządzeń. Możliwa jest również realizacja poszczególnych części w/w etapów budowy.
Wykształcona kadra kierownicza działu oraz ekipy wykonawcze z dużym doświadczeniem zapewniają wysoki poziom obsługi zlecanych inwestycji. Oprócz prac związanych z tradycyjnymi technikami telekomunikacyjnymi, posługujemy się najnowszymi technologiami. Dysponujemy urządzeniami i umiejętnościami umożliwiającymi projektowanie i wykonawstwo optotelekomunikacyjnych linii światłowodowych.

Światłowody, Optotechnika.

Obecnie najpopularniejszym medium transmisyjnym stosowanym w sieciach transmisji danych i komputerowych to media optyczne światłowody. ZBT od wielu lat zajmuje się przyłączaniem światłowodów. Odporne na zakłócenia elektromagnetyczne, pozwalają na osiągnięcie bardzo dużych zasięgów przy jednoczesnej dużej szybkości przesyłu danych. Dysponujemy odpowiednimi urządzeniami i wiedzą umożliwiającymi projektowanie i wykonawstwo optotelekomunikacyjnych linii światłowodowych.

Pomiary, Spawanie, Diagnostyka

Realizujemy spawanie światłowodów wielomodowych, jednomodowych, pomiary refraktometryczne, opracowanie wyników według norm.

Okablowanie miedziane

Wykonujemy instalacje o skali lokalnych sieci komputerowych, miejskich sieci rozdzielczych, jak również międzymiastowych magistrali. Konserwacja i utrzymanie sieci telekomunikacyjnych;
nadzór robót telekomunikacyjnych.

Pomiary, Spawanie, Diagnostyka

Realizujemy, pomiary refraktometryczne, lokalizację uszkodzeń, opracowanie wyników według norm.

Kanalizacja, Kanał Teletechniczny

Budujemy magistralne i miejskie sieci kanalizacji telekomunikacyjny oraz kanały technologiczne dla systemów zarządzania ruchem przy drogach ekspresowych i autostradach.

Sieci teletransmisyjne

Wykonawstwo radiowych sieci komputerowych WiFI Mesh,
wykonawstwo sieci wewnątrzoptycznych;
wykonawstwo optycznych sieci komputerowych LAN, MAN, WAN;
wykonawstwo optycznych sieci telewizji przemysłowej;

Skontaktuj Się Z Nam

Potrzebujesz Eksperta?

Skontaktuj Się Z Nami​

Pytania Dotyczące Projektów

Interesuje Cię czy zajmujemy się tym czego potrzebujesz?

Nasza firma, wykonuje budowy dla Instytucji Państwowych, Spółek Skarbu Państwa. Dużych operatorów telekomunikacyjnych. GDDKiA Łączność autostradowa.

 

Budujemy dla największych operatorów telefonicznych w Kraju, Wybudowaliśmy setki kilometrów kanalizacji telekomunikacyjnych i sieci światłowodowych,

Tak firma ZBT wykonuje usługi projektowe, dla inwestycji w których jest to wymagane. Uczestniczymy w przetargach w których coraz częściej wykorzystywana jest formuła zaprojektuj i wybuduj. Realizujemy umowy ramowe dla operatorów telekomunikacyjnych.

Realizujemy usługi wyłącznie dla firm jak również instytucji Państwowych.

Skontaktuj Się Z Nami

Najważniejsza jest rozmowa, zadzwoń, napisz, skontaktuj się.