Usługi Budownictwo

Wyceniamy – Projektujemy – Budujemy

Budownictwo Telekomunikacyjne

Energetyka

Oświetlenie Drogowe

Sygnalizacja Świetlna

Dodatkowe

Usługi

Budujemy i projektujemy miejskie i magistralne sieci światłowodowe. Wykonujemy spawania i pomiary reflektometryczne. Instalujemy mufy kablowe i przełącznice światłowodowe.

Specjalistyczny sprzęt, jakim dysponujemy przy montażu linii telekomunikacyjnych zapewnia wysoką jakość połączeń i diagnostykę. Sprzęt światłowodowy:
* Reflektometry
* Spawarki światłowodowe
* Turbotesty do pomiaru tłumienności optycznej metodą transmisyjną
* Specjalistyczne samochody światłowodowe

Nowoczesne samochody ciężarowe z samodzielnym załadunkiem, jakimi dysponujemy. Umowy partnerskie i wspaniała współpraca z firmami logistycznymi, umożliwia nam realizację zamówień wprost na budowy. 

.Dysponujemy wieloma koparko, ładowarkami, koparkami gąsienicowymi, mini koparkami. Sprzęt wykorzystywany jest przy realizowanych przez nas projektach.

Jako pierwsza firma na rynku lokalnym świadcząca usługi telekomunikacyjne i energetyczne rozpoczęliśmy budowę przepustów kablowych wykorzystując technologie bezwykopowe (przewierty sterowane). Obecnie realizujemy przewierty najnowszymi wertnicami Vermeer. Zapraszamy do współpracy firmy wodociągowe, gazowe, energetyczne, telekomunikacyjne.

Wykonujemy pomiary oświetlenia. Pomiary natężenia. Pomiary luminancji

Świadczymy usługi lokalizacji uszkodzeń na kablach energetycznych i telekomunikacyjnych. Badamy kable miedziane, aluminiowe i światłowody.

Przygotowujemy dla energetyki i telekomunikacji, grawerowane i wycinane laserowo tabliczki znamionowe i informacyjne.

IDEA I INNOWACJA

Budownictwo Energetyczne

Skupiamy się na budowaniu długoterminowego, zrównoważonego rozwoju.

Przykładowe

Produkty

Projekty telekomunikacyjne
projekty energetyczne
Projekty Oświetlenia
Linie energetyczne śN NN
Stacje transformatorowe
Agregaty dużej mocy
Obróbka Laserem
Zasilanie PKP
Oświetlenie drogowe

referencje

Z firmą ZBT Sp. z o.o. mieliśmy przyjemność współpracować przy realizacji projektu dostawy agregatów prądotwórczych. Współpraca z firmą ZBT Sp. z o.o. przebiegała na najwyższym poziomie, prace zostały wykonane terminowo, a przedstawiciele firmy zawsze służyli nam radą i byli otwarci na nasze sugestie. W przyszłości planujemy kontynuację współpracy z firmą w zakresie bezpieczeństwa energetycznego.
Marek Sierzpowski
Dyrektor Handlowy Eneria Sp. z o.o.